logo logo

Předokenní rolety


    Rolety main baner
  .  

S viditelným boxem

  .  

S boxem pro zaomítnutí

  .  

Nadokenní pro překlad

  .  

Roletové překlady HELUZ

   

DOKONALÝ DESIGN
Rolety před okny pokrývají relativně velkou část fasády. Tento prvek řešení se nedá přehlédnout. Svým prostým a nevtíravým designem se začlení do architektury každé budovy. Rolety rozdělujeme na typy určené pro dodatečnou montáž na již hotový dům a na typy zabudované pod omítku při realizaci novostavby nebo rekonstrukce. Záleží pouze na Vás jaký typ rolety, nebo jakou lamelu si vyberete. Zda to bude hliníková lamela s polyreutanovou pěnou nebo hliníková extrudovaná lamela, která je běžně označovaná jako bezpečnostní nebo plasová lamela, která je ceněna především pro svoji příznivou cenu.

ROLETOVÉ PŘEKLADY HELUZ
Jsou novinkou v našem sortimentu. Jedná se o technologicky velmi vyspělý tepelně izolační překlad, který svým provedením tvoří jednolitý celek s okolním zdivem. A zaručuje tak kromě kompaktního vzheldu také dokonalou přilnavost všech druhů omítek.

MOTOROVÉ POHONY
Naše firma používá kvalitní trubkové pohony zabudované uvnitř hřídele. Běžné ovládání těchto pohonů je pomocí interiérového spínače u každé rolety. Spínač lze nahradit dálkovým ovládáním či časovými spínacími hodinami. Samozřejmě Vám na přání dle Vašeho požadavku zpracujeme nabídku na centrální, či skupinové řízení objektu.

CHRAŇTE SVÁ OKNA
Okna jsou nejcitlivější částí domu. Proto si zaslouží aby byla chráněna, naše firma Vám nabídne řešení pro každý typ okna. Předokenní rolety se významným způsobem podílejí na omezení tepelných ztrát domu.
STANDARDNÍ BARVY LAMEL

.
Bílá PVC AL12

.
Krémová AL8

.
Světle šedá AL11

.
Stříbrná AL4

.
Slonová kost AL26

.
Béžová AL12

.
Sněhově bílá AL13

.
Šedá AL1

.
Bronzová AL10

IMITACE DŘEVA

.
Hnědá AL3

.
Světlá AL14

.
Světle hnědá B6

.
Tmavé dřevo AL6

.
Zlatý dub AL18


Vzorkovník RAL
.
DALŠÍ MOŽNOSTI NA PŘÁNÍ
Fólie RENOLIT
logo
Návrat na hlavní stránku
garážová vrata * pohony vjezdových bran * předokenní rolety * zimní zahrady * montáž plastových i dřevěných oken * dveří a parapetů * žaluzie * markýzy
_ _ _ Valid HTML 4.01 Transitional