logo logo

Plastová oknaGEALAN

top
Na začátek stránky
.

Plastová okna od společnosti Bohemia okno jsou kvalitním českým výrobkem. Vyhovují nárokům na moderní okna pro všechny druhy staveb - rodinné i bytové domy, ale také průmyslové objekty.

Mezi hlavní přednosti těchto oken patří:

 • tvarová i barevná stálost
 • skvělé teplně i hlukově izolační vlastnosti
 • odolnost proti vlivům prostředí a snadná údržba
 • cenová dostupnost
Více komor znamená lepší izolaci rámu. Vyberte si, co vyhovuje právě Vám:

 • 6 komorová okna
 • 7 komorová okna

.

Plastová okna od Bohemia okno jsou složena z těch nejlepších komponentů: 1. Profily GEALAN ze systému S 8000 IQ vykazují díky své vytříbené 6 a 7 komorové konstrukci velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Splňují nové požadavky normy ČSN EN 730540:2002 na ochranu tepla a stavební hloubkou 74 mm. Integrované masivní výztuhy v rámech a křídlech zaručují výbornou stabilitu oken.
 2. Ochrana a bezpečí Vašeho domova je pro nás prioritou. Kování MACO MULTIMATIC se zvýšenou bezpečností proti vloupání dosanete již ve standardním provedení oken.
 3. Klimatická pohoda v místnosti. Okna musí být nejen těsná, ale navíc musí zajišťovat vyrovnání vlhkosti v interiéru s ohledem na teplotu v místnosti. Proto k plastovým oknům z profilů GEALAN nabízíme větrací systém GECCO. Větrací systém GECCO s automatickou klapkou, která umožňuje průběžnou výměnu vzduchu v dostatečném rozsahu bez nepříjemného průvanu. Větráním se podstatně zlepšují hygienické podmínky prostředí a snižuje riziko vzniku plísní v ostění. Malá klapka s velkým účinkem dělá z Vašich oken okna s odvětráváním, což zaručuje pocit klimatické pohody v místonosti. Technicky splňuje větrací systém GECCO všechny požadavky, byl odzkoušen a certifikován s dosažením třídy 3 a 4 v hodnocení zvukově izolačních vlastností. Test také prokázal, že při tomto způsobu výměny vzduchu nevznikají žádné podstatné tepelné ztráty.

Počet skel v okně:O teplně a hlukově izolačních vlastnostech celého okna rozhoduje také počet skel v okně. Nabízíme proto plastová okna s dvojsklem či trojsklem.
 • Okna s dvojsklem 4 / 16 / 4  - Okenní systém je tvořen dvěmi 4 mm skly, mezi kterými je 16 mm rámeček. Celý systém je tedy široký 24 mm.
 • Okna s trojsklem 4 / 12 / 4 / 12 / 4 - Okenní systém je tvořen třemi 4 mm skly, mezi kterými jsou dva 12 mm rámečky.


Používáme izolační skla s tepelnou propustností U = 1,1 W/m2K (dvojsklo) a U = 0,7 W/m2K (trojsklo), což zabezpečuje skvělou tepelnou pohodu v místnostech.Barevnost

top
Na začátek stránky
. Už více jak 25 let vyrábí GEALAN barevné acrylcolorové profily metodou koextruze. Tato inovační technika se od jinak běžných postupů nanášení barev značně odlišuje.

Odolnost

Okna z acrylcolorových profilů mají hedvábný mat, hladký a neporezní povrch. Stavení PVC a Akrylátu tepelným působením dává materiálu obzvláště odolnou odolnost. Vykazuje nejen vysokou tvrdost proti poškrábání, ale i necitlivost vůči působení prachu a špíny.

Vysoká reflexe

Tepelné záření ze slunce prochází vrstvou akrylátu na bílém těles profilu z PVC, odráží se od něj a vyzařuje se z velké části zpět. V důsledku toho nedochází proto k pohlcování tepelné energie v profilu v tak velkém rozasahu, což má za konečný důsledek nižší zahřívání profilu. Teplotní rozdíly povrchů svetlých a tmavě zbarvených profilů nejsou z tohoto důvodu tak velké.

Fóliový program GEALAN

Momentálně lze obdržet následující barvy. Prezentace barev slouží jen pro orientaci a nejsou ohledně barevných odstínů závazné.

Standardní fólie s dekorem dřeva
.
Dub
.
Zlatý dub
.
Mahagon
.
Bahenní dub
.
Ořech
.
Oregon IV


Nestandardní fólie s dekorem dřeva
.
Horská borovice
.
Douglaska
.
Světlý dub
.
Ořech přírodní
.
Třešeň
.
Vlašský ořech
.
Siena PN Rosso
.
Siena PN Noce
Barevné fólie

.
Krémová bílá
.
Antracitová šedá
.
Stříbrná šedá
.
Jedlová zelená
.
Ocelová modrá
.
Čokoládová hnědá


Další fólie obdržíte na vyžádání.

_ _ _ Valid HTML 4.01 Transitional