logo logo

Hliníkovvá oknaProfilSérie 065
ProfilSérie 065Profilová řada 065 je hliníkový profilový systém pro tepelně-izolovaná okna a dveře. Filozofie Heroalu - stálý vývoj stávající osvědčené palety produktů za přihlédnutí na přání zákazníků a potřeb trhu - byla důsledně užita při vývoji série 065. Všechny profily série 065 jsou vyrobeny ze slitiny hliníku AlMgSi 0,5 F 22. Dělení tepelného mostu je vyřešeno - již z výroby - skleněným vláknem vyztuženými polyamidovými příčníky. Tímto je dosaženo optimální stability a efektivního přerušení tepelného mostu. Díky možnosti využití tří vlastních lakoven je firma Heroal schopna dodávat profily krátkodobě ve všech barvách stupnice RAL, přičemž přímo ze skladu jsou nabízeny profily s barevným nástřikem povrchu RAL 9016 (stejná bílá jako u plastových oken), hnědou barvou "heroalbraun" nebo s eloxováním E6/EV1, E6/C34.
Obzvláště kreativní tvůrčí nápady je možné uskutečnit nejen dostupností všech barevných odstínů RAL, ale i možným dvoubarevným provedením profilů.
Stavební hloubka: 65/75mm
Prostup tepla:Uf = 2,6 W/(m2.K)
Materiálová skupina: RMG 2,1
Zařazení systému:C
Možnost použití:do výšky 100m
Bezpečnost proti vloupání:EF 1+2, ET 1+2
Zvuková izolace:do třídy 5
ProfilSérie 020
ProfilSérie 065Profilová řada 020 je hliníkový profilový systém pro tepelně neizolovaná okna a dveře. Filozofie firmy heroal - neustále další zdokonalování osvědčené nabídky výrobků s přihlédnutím k přání zákazníků a požadavkům trhu - to vše bylo při vývoji řady 020 důsledně převedeno do praxe. Všechny profily profilové řady 020 jsou vyráběny z hliníkové slitiny AiMgSi 0,5 F 22. Z profilové série 020 lze vyrobit všechny běžné modely oken a dveří - navíc nabízí firma heroal ve zvláštním provedení dokonce i kruhové, segmentové a oválné oblouky.

Stavební hloubka: 50/60mm
Materiálová skupina: RMG 3
Kouřotěsnost: cert. RS-1/RS-2

Barvy

top
Na začátek stránky
Okna Vám můžeme nabídnout v následující barevné paletě.
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


_ _ _ Valid HTML 4.01 Transitional