logo logo

Garážová vrata


Akce dárek v hodnotě  5 000,- Kč

Akce vyhraj domácí spotřebič.

   
Škoda, že nevidíte nádherný obrázek
  pixel  

Sekční

  pixel  

Posuvná do boku

  pixel  

Rolovací

  pixel  

Výklopná

  pixel  

Poptávka garážových vrat

  pixel  

Průmyslová  

  pixel  

Pohony MARANTEC  

   

Zaruka Na všechna garážová vrata vyráběná firmou LOMAX poskytujeme na českém trhu ojedinělou záruku 10 let.

• Sekční

Zaruka - Tepelně izolovaná bezpečnostní a velmi odolná garážová vrata. Sendvič s prolisy kazet, podélnými drážkami, středovým prolisem nebo bez prolisů. Plášť tvoří galvanizovaný plech o síle 0,53 mm standardně se vzorem STUCCO. Vrchní polyesterový nástřik je ve standardním provedení v bílé nebo hnědé barvě. Výška sekce 500 a 610 mm, tloušťka 40 mm, s vnitřní polyuretanovou izolací a přerušenými tepelnými mosty. Spodní a horní sekce je ukončena hliníkovým eloxovaným profilem s gumovým těsněním. Sekce mají bezpečnostní zámky proti sevření prstů.

• Posuvná do boku

Zaruka - Používáte vrata jako vstup do domu? Posuvná vrata do boku PRAKTIK díky snadnému pootevření můžete používat jako vstup do domu... Ovládání vrat je řešeno buď ručně nebo automatickým pohonem. Pohon je možno ovládat prostřednictvím klíčového spínače, číselné klávesnice, tlačítka či dálkového ovladače. Zbytek konstrukčního provedení je až na orientaci jednotlivých sekcí shodný s garážovými vraty sekčními.


• Rolovací

Zaruka - Rolovací vrata pro dodatečnou montáž. Garážová rolovací vrata svým jednoduchým a esteticky vzhledným provedením jsou vhodná do každé garáže. Svým konstrukčním a technickým řešením nezabírají uvnitř garáže téměř žádný prostor. Lze je nainstalovat bez stavebních úprav do již postavené garáže. Ovládání navíjecí pružinou nebo elektropohonem. Rolovací vrata je nutné dle EN ČSN12453 osadit protipádovou brzdou!

• Výklopná

Zaruka - Výklopná garážová vrata jsou určena pro zástavbu v privátní sféře do rodinných domů, nebo hospodářských budov a garáží. Vrata jsou zhotovena z rámu, křídla a vodících stropních kolejnic. Vrata jsou standardně vybavena zámkem s vložkou (tři klíče), držáky pro montáž vrat a montážní sadou. Vrata se otevírají ručně, jsou připraveny pro montáž pohonu typu OPTIMUM.• Průmysluvá

- Jsou vhodná do všech průmyslových prostorů. Výhodou těchto vrat je dlouhá životnost a jednoduchá obsluha. Vrata jsou vyrobena z dvouvrstvých galvanizovaných sekcí, které jsou vyplněny tvrzenou vysoce izolující pěnou o síle 40 mm. Jednotlivé sekce zajíždějí v ocelové pozinkované konstrukci nahoru pod strop. Nad vraty jsou umístěny torzní pružiny, které vrata plně vyvažují. Vrata je možno prosklít oválnými okny a nebo opatřit celoplošným hliníkovým prosklením. Montáž se provádí za stavební otvor z vnitřní strany do zdiva pomocí speciálních hmoždinek nebo kotevních šroubů.

• Pohony MARANTEC

- Pohon MARANTEC KOMFORT dostojí svému jménu, jelikož je velmi tichý, bezpečný a snadno programovatelný. Samozřejmostí tohoto pohonu je měkký dojezd a rozjezd vrat. Jeho koncept ovládání s řízenou nabídkou nastavuje nová měřítka. Po vestavbě je třeba naprogramovat pouze koncové polohy a dálkové ovládání, které se samo učí. Technika referenčních bodů se stará o odpojování, které je v počáteční a koncové pozici na milimetry přesné. Patentované omezení síly zastaví vrata při výskytu i té nejmenší překážky a sjede okamžitě s vraty o 20 cm zpět.
logo
Návrat na hlavní stránku
garážová vrata * pohony vjezdových bran * předokenní rolety * zimní zahrady * montáž plastových i dřevěných oken * dveří a parapetů * žaluzie * markýzy
_ _ _ Valid HTML 4.01 Transitional